Hakkımızda

2000 yılından beri faaliyette olan hukuk büromuz 2 kurucu avukat ve 5 yardımcı personelle her geçen gün başarıyla büyümekte ve gelişmektedir. Göymen Avukatlık Bürosu olarak Ankara’nın ve ülkemizin pek çok kurumsal şirketi ile bireysel müvekkillerinin vekalet ilişkisine dayanan hukuki danışmanlığını ve temsil işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Göymen Avukatlık Bürosu Ankara Kızılırmak Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi 1435. Sokak No:11/16 (Nova Tower A Blok) Çankaya /Ankara adresinde oldukça geniş ve rahat çalışma odalarından oluşmaktadır. Göymen Avukatlık Bürosu avukatları hukuk ve ceza dallarında bilirkişilik yapmaktadırlar.

Avukat Ali Göymen tarafından Ankara’da kurulmuştur. 2000 yılından bu yana pek çok hizmet sunmaktadır. Avukatlık büromuz finans, üretim, satış, güvenlik, bilişim başta olmak üzere pek çok ticari işletmenin hukuksal danışmanlık ve temsil işlerini gerçekleştirmektedir. Avukatlık büromuz, Hukuksal Danışmanlık hizmetleri dışında ağırlıklı olarak İş Hukuku, Aile Hukuku, Medeni Hukuk, Borçlar Hukuku, Miras Hukuku, Ticaret Hukuku, Ceza Hukuku, İcra İflas Hukuku, Faktoring Hukuku, Vergi Hukuku, Taşınmaz Hukuku ve Tazminat Hukuku alanlarında Avukatlık hizmeti vermektedir.

Avukatlık büromuz kuruluşundan itibaren bireysel ve kurumsal nitelikteki müvekkillerin her türlü hukuksal sorunlarına karşı hızlı ve etkili çözüm yolları bulmaktadır.Adaletin ve hukukun üstünlüğüne inanmış ve bu yolda ilkeli duruşumuzla hedeflerimize hızla yürüyen genç ve dinamik bir ekibiz.

2 avukat 5 yardımcı personel ile her geçen gün büyüyen ve gelişen Göymen Avukatlık Bürosu, Ankara’nın ve Ülkemizin önde gelen pek çok kurumsal şirket ile bireysel müvekkillerine hukuksal, danışmanlık ve temsil işlemlerin hususunda hizmet vermektedir. Büromuz dosya takibinde teknolojinin son sistemleriyle donatılmıştır. Göymen Avukatlık Bürosu’nun teknolojik alt yapısı, hukuk, dava ve icra programlarının yanında Göymen Avukatlık adına tasarlanan ve faaliyete geçirilen dava-icra programları örnek gösterilecek düzeydedir.

Bu program dışında büromuzda dava ve icra dosyalarındaki tüm verilerin kayıt edildiği ve hatırlatıldığı veri kayıt merkezinde, alt yapı programları ile donatılmış avukatlarımıza yardımcı bir ekipte hizmet vermektedir.