Yasal Bilgilendirme

Bu web sitesi ve içeriği Türkiye Barolar Birliği Reklam Yasağı Yönetmeliği Madde 9’da belirtilen ‘Teknolojinin ve bilimin olanak tanıdığı her türlü ortamda, Avukatlık mesleğinin onur ve kurallarına, avukatlık ünvanın gerektirdiği saygı ve güvene’, Türkiye Barolar Birliği tarafından belirlenen ‘ Avukatlık Meslek Kuralları’na aykırı olmayacak şekilde kendisini ifade etme hakkına sahiptir’ ilkesine göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır.

Sitede mevcut bulunan ve eklenmesi planlanan içerikler özgün niteliktedir. Bu nedenle yazıların izinsiz kopyalanması ve yayınlanması yasaktır.

Ayrıca sitede bulunan içerikler yönlendirici nitelikte olmayıp bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Yeni çıkan kanun ya da mevzuatta olan değişiklikler sonucu bilgiler geçerliliğini yitirebileceğinden dayanak gösterilerek iş takibi yapılmaması, bir avukat yardımı ile güncel mevzuat gereği işlem yapılması faydalı olacaktır.

Göymen Avukatlık Bürosu Gizliliği Avukatlık Etiği çerçevesinde prensip edinerek Referans yada Reklam amaçlı olarak Müvekkiller ve de Müvekkillerin tarafımızdan takip edilen hukuki işlemleri ilgisiz kişilere kesinlikle açıklanmamaktadır.